صورتجلسه یکصد و بیست و پنجمین جلسه مجمع مدیران اداری و منابع انسانی چاپ فرستادن به ایمیل

باسمه تعالی

یکصد و بیست و پنجمین جلسه مجمع مدیران اداری و منابع انسانی روز یکشنبه مورخه 28/05/97 راس ساعت 10:15 با تلاوت آیاتی ار کلام ا... مجید در سالن اجتماعات شرکت داروسازی شهید قاضی برگزار گردید.

مباحث مطرح شده در جلسه به شرح زیر تقدیم می گردد:

جناب آقای قاری زاده رئیس محترم مجمع مدیران اداری و منابع انسانی ضمن تقدیر از حضور حاضرین و جناب آقای دکتر باسمنجی مدیر عامل محترم شرکت داروسازی شهید قاضی به عنوان میزبان جلسه و تسلیت شهادت امام محمد باقر (ع)، دستور جلسه را قرائت و از آقای دکتر باسمنجی دعوت فرمودند تا سخنرانی خود را ایراد فرمایند.

جناب آقای دکتر باسمنجی ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از آقای قاری زاده و آقای نادری جهت هماهنگی جلسه و تسلیت شهادت شکافنده علوم بیان فرمودند که این شرکت در سال 64 همزمان با جنگ تحمیلی به عنوان یکی از قطب های داروسازی در منطقه تاسیس و در سال 69 با مدرن ترین ماشین آلات به بهره برداری رسید. سرم ها جزء فرآورده های حجیم بوده و استاندارد و الزامات آن متفاوت و ویژه است. این شرکت در حال حاضر با 11 خط تولید و بیش از 70 نوع محصول انسانی، 40 درصد از سرم کشور در این مجموعه معظم تولید می شود و تولید 20 نوع محصول انحصاری را در کارنامه خود دارد. ارتقاء کیفیت و ارتقاء استاندارد محصولات تولیدی و صادرات به کشورهای عراق، سوریه، آفریقایی، ترکمنستان، افغانستان، ویتنام و فیلیپین، افزایش 30 درصدی تولید و تولید محصولات وارداتی را در برنامه کاریمان داریم . این شرکت با 310 نفر پرسنل و 120 نفر پیمانکار و با حجم عظیم تولیدات جزء مجموعه های استراتژیک محسوب می شود.

در ادامه جلسه جناب آقای نادری دبیر محترم مجمع اطلاعات ارزشمندی در خصوص جذب نیرو در قالب طرح کارورزی، کسر هزینه های بهداشتی، درمانی انجام شده از درآمد مشمول مالیات و حمایت های بانکی مصوب از بنگاه های تولیدی که نسخه چاپی آن در ادامه متن جهت بهره برداری مخاطبین محترم تقدیم خواهد شد.

جناب آقای فاتح معاون محترم اشتغال و خود کفایی کمیته امداد توضیحاتی در خصوص تسهیلات و بسته های تشویقی برای جذب نیرو از مددجویان کمیته امداد ارائه و خبر از برگزاری نمایشگاه اختصاصی برای تامین ملزومات مورد نیاز کارخانجات با کیفیت عالی و قیمت مناسب (20 درصد پایین تر از قیمت بازار) با همکاری شرکت محترم ایدم دادند.

در ادامه جلسه آقای قاری زاده از حاضرین دعوت فرمودند تا نقطه نظرات خود را جهت مطرح نمودن با میهمانان جلسه آقای دکتر جهانگیری معاونت محترم اقتصادی استانداری و مهندس هاشم زاده از واحد جذب سرمایه، بیان فرمایند:

شرکت پمپ و توربین سرکار خانم رزمجو: تقسیط مالیات و عدم قبول اوراق خزانه

دبیرخانه سازمان صنعت، معدن و تجارت سرکار خانم علیپور : موضوع سخت و زیان آور

شرکت داروسازی دانا جناب آقای نادری : تامین اجتماعی توامان تقسیط و 4 درصد سخت و زیان آور را قبول نمی کند.

شرکت تیبا موتور (گروه بهمن) جناب آقای یوسف پور : مشکل ارزی شرکت های تولیدی ارز بر

شرکت محترم ایدم جناب آقای ممقانی : پیشنهاد استفاده از افراد متخصص و صنعتی و صاحب تجربه در کمیته های بحران، در حال حاضر صنعت هم درگیر زلزله و هم سیل است.

معاون محترم اشتغال و خود کفایی کمیته امداد جناب آقای فاتح : لزوم ویرایش قانون بیمه بیکاری، این قانون برای زمان جنگ تحمیلی نوشته شده و در حال حاضر نیاز مبرم به بازنگری دارد.

شرکت آهنگری تراکتور سازی جناب آقای پرویزی و خدمات مهندسی فا جناب آقای اسماعیلی : مشکلات بیمه آینده ساز

پتروشیمی جناب آقای دکتر علیزاده : خط لوله انتقال اتیلن از میاندوآب که در صورت نهایی شدن 650 نفر اشتغال زایی در پی خواهد داشت.

پتروشیمی تبریز جناب آقای حاتمی : مشکل مواد اولیه و نهادهای تولید

شرکت شیر پگاه جناب آقای دکتر رضایی : مشکل شیر خام و مواد اولیه  PETو اخذ تصمیم های عجولانه

شرکت داروسازی زهراوی جناب آقای مهندس سپهری : عدم تهاتر بدهی با طلب دولت

در ادامه جلسه جناب آقای قاری زاده ضمن عرض خیر مقدم خدمت مهمانان ویژه جلسه، بر لزوم توجه به مباحث تعالی منابع انسانی و بهره مندی از مدل تعالی EFQM و استفاده از ظرفیت ارزیابان توانمند این مدل در استان در بدنه استانداری تاکید کردند. و توضیح مختصری از اقدامات انجام شده در این حوزه در نهاد رهبری دادند.

جناب آقای دکتر جهانگیری و مهندس هاشم زاده به مشکلات و دغدغه های مطرح شده حضار پاسخ و نظر مساعد جهت هماهنگی های لازم جهت رفع و تعدیل موضوع های مطرح شده دادند. دکتر جهانگیری همچنین اشاره ای به جشنواره ربع رشیدی، توجه به تولید داخل و ظرفیت شرکت های دانش بنیان و جوانان داشتند.

دانلود صفحه 1

دانلود صفحه 2

دانلود صفحه 3

 
IMG_5251_resize.jpg