feed-image خبر رساني مجمع
تبریک 17 ربیع الاول 1439 چاپ فرستادن به ایمیل

 
برگزاری دوره ایمنی و بهداشت مواد غذایی توسط شرکت داروسازی دانا چاپ فرستادن به ایمیل

 
صورتجلسه یکصد و نوزدهمین جلسه مجمع مدیران اداری و منابع انسانی چاپ فرستادن به ایمیل

باسمه تعالی

یکصد و نوزدهمین جلسه مجمع مدیران اداری و منابع انسانی ، روز دو شنبه مورخه 15/08/96 راس ساعت 9:30 در محل شرکت سایپا آذربایجان برگزار گردید.

 

مباحث مطرح شده در جلسه به شرح زیر تقدیم می گردد:

 

جناب آقای قاری زاده رئیس محترم مجمع مدیران اداری و منابع انسانی ضمن خوش آمدگویی و تشکر از زحمات میزبان محترم، طبق دستور جلسه از جناب آقای مهندس رستم نژاد مدیر عامل محترم شرکت سایپا آذربایجان دعوت فرمودند سخنرانی خود را ایراد فرمایند.

جناب آقای مهندس رستم نژاد هم ضمن تسلیت اربعین حسینی فرمودند که این شرکت از دو سایت بزرگ در منطقه صنعتی غرب تبریز که یکی با عنوان شرکت صانع و دیگری که قبلا با عنوان صنایع نساجی ایران فعالیت می نمود، هم اکنون در امر تولید دنده های 14 گانه تیبا و پراید و همچنین گیربکس نیسان فعالیت می نماید. ایشان در ادامه فرمایشات خود به قراردادهای جدید این شرکت با شرکت مگا موتور و زامیاد اشاره و همچنین با افزایش سرمایه انجام شده، 62 درصد افزایش تولید و فروش در کارنامه خود دارد و خبر از راه اندازی خط تولید جدید میل سوپاپ بنز 2016 در آینده نزدیک و اشتغال زایی در این حوزه خبر دادند.

در ادامه ایشان از تجربه موفق این شرکت در پیاده سازی طرح آکورد و بهره وری که منجر به افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی شرکت شده مطالبی را بیان فرمودند.

جناب آقای قاری زاده در ادامه جلسه فرمودند شنیدن اخبار خوش در حوزه صنعت که حاصل تلاش مدیران موفق است ، مسرت بخش و امیدوار کننده است.

در ادامه سرکار خانم الهام سلیمانی کارشناس مدیریت بازرگانی شرکت ارزیابگران رهیاب ایرانیان نسبت به معرفی و حوزه فعالیت شرکت سخنانی را بیان و آمادگی خود را جهت همکاری در ارزیابی پرسنل در حوزه سلامت روان در راستای جذب نیروی انسانی ، ارتقاء و ... اعلام فرمودند.

جناب آقای دکتر حامد غفار زاده از شرکت آینه سلامت کاران تبریز به عنوان دومین مرکز بی خطر سازی پسماندهای پزشکی در ایران فعالیت های شرکت را تشریح و آمادگی خود را جهت همکاری اعلام فرمودند.

در پایان جلسه جناب آقای دکتر فتحی معاونت محترم اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و جناب آقای علیزاده معاونت محترم بیمه تامین اجتماعی به سوالات و دغدغه ها و مشکلات مطرح شده از سوی اعضاء محترم مجمع پاسخ دادند که خلاصه آن به شرح زیر تقدیم می گردد :

-         داشتن پول و سرمایه دلیل بر مدیریت خوب نیست و لازمه بنگاه های تولیدی و صنعتی تفکیک مالکیت از مدیریت است.

-         تاکید بر تعامل بیشتر همکاران اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و بیمه تامین اجتماعی با کارفرمایان محترم

-         دعوت از مدیران محترم عامل و اعضاء محترم هیئت مدیره ها جهت شرکت در اتنخابات نماینده کارفرمایان جهت پربار شدن جلسات هیئت تشخیص و حل اختلاف

-         سازمان بیمه تامین اجتماعی فقط مجاز به حسابرسی یک سال آخر می باشد.

-         زنان با 42 سال سن و 15 سال سابقه سخت و زیان آور می توانند تقاضای بازنشستگی نمایند.

-         اخبار خوش در خصوص خروج کامل شرکت ماشین سازی از بحران پیش آمده و حل موضوع لیفتراک سازی و کمپرسور سازی که در مراحل پایانی می باشد.

 

جلسه با یادی از تازه درگذشتگان و درگذشتگان حوزه صنعت و تولید با ذکر صلوات خاتمه و حاضرین از شرکت سایپا آذربایجان بازدید نمودند.

 
دعوتنامه یکصد و نوزدهمین جلسه مجمع مدیران اداری و منابع انسانی چاپ فرستادن به ایمیل

 
قانون ترویج تغذیه یا سیر مادر و حمایت از مادران در دوران شیردهی چاپ فرستادن به ایمیل

 
مصاحبه جناب آقای موسی بیات با ماهنامه آتیه نو چاپ فرستادن به ایمیل

درخواست موسی بیات، رئیس مجمع مدیران صنایع استان مرکزی از مسئولان

کارفرمایان و کارگران را در تصمیم گیری ها بیشتر مشارکت دهید

دانلود متن مصاحبه

 
معرفی وانت و کامیونت تلفنی چاپ فرستادن به ایمیل

باسمه تعالی

با سلام خدمت مخاطبین محترم

احتراماً وانت و کامیونت تلفنی روشن بار آمادگی خود را جهت ارائه خدمات حمل کالاهای تجاری و صنعتی با بیمه معتبر اعلام نموده اند. شماره های تماس و آدرس جهت بهره برداری های لازم تقدیم می گردد.


 
صورتجلسه یکصد و هیجدهمین جلسه مجمع مدیران اداری و منابع انسانی چاپ فرستادن به ایمیل

باسمه تعالی

یکصد و هیجدهمین جلسه مجمع مدیران اداری و منابع انسانی ، روز سه شنبه مورخه 03/05/96 در محل شرکت مس سونگون برگزار گردید.

مباحث مطرح شده در جلسه به شرح زیر تقدیم می گردد:

طبق دستور جلسه جناب آقای مهندس محمد حاجی آقازاده لوحی مدیر عامل محترم شرکت مس سونگون ضمن خیر مقدم ، توضیحاتی را در خصوص تاریخچه معدن ، فعالیت ها و دستاورد های شرکت ارائه فرمودند. از جمله موارد خوبی که مورد توجه حضار واقع شد می توان به رتبه دوم پیچیدگی معدن در دنیا ، صادرات خوب ، مدیریت مصرف آب ، رعایت الزامات محیط زیست از جمله ایجاد سد رسوب گیر و سد باطله با چنین وسعتی برای اولین بار در جهان، گام های ارزشمند در حوزه مسئولیت مدنی و اجتماعی  اشاره نمود. در پایان ایشان به اهمیت و ارزش والای نیروی انسانی اشاره و رعایت و پر رنگ نمودن اخلاقیات توصیه نمودند و همچنین ایجاد محیط آرام در شرکت ها را از وظایف مدیران دانستند.

جناب آقای قاری زاده رئیس محترم مجمع مدیران اداری و منابع انسانی ضمن خیر مقدم به حضار و تشکر از زحمات میزبان علی الخصوص از مدیر امور کارکنان و خدمات عمومی شرکت مس سونگون جناب آقای مهندس حسین طاهری، از آقای مهندس عبداله عظمت دعوت فرمودند که طبق دستور جلسه سخنرانی خود را ایراد فرمایند.

جناب آقای مهندس عبدالله عظمت هم طبق دستور جلسه توضیحاتی در خصوص مدل تعالی منابع انسانی که کمک زیادی در خصوص شفاف سازی و نظام مند نمودن فرآیندهای منابع انسانی ، بیان فرمودند.

در ادامه جلسه سرکار خانم نیکبخت نمایندگی محترم بیمه ایران توضیحاتی در خصوص معرفی ، محاسن و مزایای بیمه عمر و پس انداز ارائه و آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره و خدمات بیمه ای اعلام نمودند.

در پایان جلسه جناب آقای دکتر حاتمی و آقای ممی زاده از کارشناسان و رؤسای روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در خصوص روابط کار و چالش های پیش رو با اعضای محترم مجمع پرسش و پاسخی داشتند که خلاصه آن به شرح زیر تقدیم می گردد :

- بازنشستگی دلیل بر عدم رسیدگی به موضوع حق و حقوق دوران اشتغال در مشاغل سخت و زیان آور  نیست.

- مرخصی تشویقی زایمان بمدت 14روز صرفا به افرادی تعلق میگیرد که آقا و خانم هر دو شاغل باشند

-کار فرمایان و نمایندگان آنان قبل از انقضای تاریخ اتمام قرارداد موقت کار، قرارداد کار بعدی را تعیین تکلیف مکتوب نمایند یعنی در صورت اشتغال به کار بدون قرارداد حتی بمدت یکروز ، احتمال تبدیل به رسمی در مراجع رسیدگی به حل اختلاف،به استناد رأی دیوان عدالت اداری وجود دارد.

بعد از اتمام جلسه با ذکر صلوات، حاضرین از معدن مس سونگون بازدید نمودند.

 
راهنمایی استفاده از آرشیو سایت چاپ فرستادن به ایمیل

باسمه تعالی

احتراماً به استحضار بازدید کنندگان محترم می رساند جهت استفاده از آرشیو سایت می توانند مراحل زیر را طی و به آرشیو دسترسی داشته باشند.

 
bon_0163.jpg